SPECIAL OFFEr FOR UkRAINIANS in POLAND

Серія з 4 мотиваційних книг "Ква(ко)ролі світів" це сучасний український бестселлер, що захоплює та навчає з перших сторінок! 

Мотиваційна казка вчить дітей доводити справи до кінця, та не відступати перед труднощами. Історія дуже добра та весела! В казковій формі навчає взаємопідтримці, справжній дружбі, важливості здорового харчування, повазі до батьків та дбайливого ставлення до довкілля.


Сюжет:

Під час космічних пригод жабеня Дрімко зі своїм другом капітаном Квакером допомагають піратам Космо-Котам (Частина 1), опиняються серед нано-рослин у лабораторії професора Кванкуса (Частина 2), розкривають таємницю зникнення планети Космо-Жаб Авак-37 (Частина 3), та допомагають Космо-Котикам на планеті Рудук (Частина 4).

Книги серії "Ква(ко)ролі світів" - це сучасний український бестселлер:  

для дітей 5-12 років

формат А5 (15,5х21,5см)

Надруковані на якісному білому папері, яскраві ілюстрації, тверда палітурка

Мова: українська

128ст у 1, 2, 3й книгах, та 167ст у 4й книзі

ВІД АВТОРКИ

Ольга Дужак

Багато років я займалась зовсім не тим, чого насправді хотіла. Раціональні люди навколо казали, що потрібно заробляти гроші, а не писати казки.

Лише з часом я зрозуміла, що успіху в житті можна досягти лише в тій справі на яку справді вистачає сил і енергії. Це, в свою чергу, можливе, лише тоді, коли робиш те до чого лежить серце.

Навіть, коли всі навколо кажуть—те що ти робиш, це лише примха, і нічого серйозного з цього ніколи не вийде, потрібно йти за своєю мрією! Посилання на сторінку авторки у Facebook: https://www.facebook.com/olga.duzhka